Centrum Rehabilitacji Ortopedyczno - Sportowej "Reha-Forma"
+48 33 810 01 82
+48 661 118 888

Aktualności 2016r.

budynek reha-forma
Informacje dla pacjentów

informujemy, że w dniach 31.10.2016 oraz 01.11.2016 roku tj. Poniedziałek i Wtorek Centrum Rehabilitacji Ortopedyczno-Sportowej Reha-Forma będzie nieczynne.

budynek reha-forma
Sukcesy Naszych pacjentów

Co tu dużo komentować. Cieszymy się z sukcesu i GRATULUJEMY, a poniżej umieszczamy oryginalny tekst od naszej pacjentki:Panie Robercie,
DAŁAM RADĘ przebiec 42km195m w Silesia Marathon! Ten sukces w dużej mierze zawdzięczam Panu i pozostałym pracownikom Reha-formy. Dziękuję wszystkim za wiele godzin "znęcania się" nade mną. Wspominałam te chwile w czasie biegu i mówiłam sobie, że jak wytrwałam treningi z Wami, to dam również radę dobiec do mety. WIELKIE DZIĘKI!!! - Iwona Kulig

czytaj więcej>>
magda zajda
Podium dla Magdy Zajdy

Podopieczna Centrum Rehabilitacji Ortopedyczno-Sportowej Reha-Forma w Bielsku-Białej - Magdalena Zajda - zajęła II miejsce podczas zawodów OTK kobiet w grupach, które odbyły się w dniach 6-8 maj 2016 w Zabrzu. Magdalena od kilku lat uczęszcza nie tylko na treningi tenisowe, ale także na zajęcia przygotowania motoryczne w Centrum Reha-Forma. Cieszymy się, że Magda przez wszystkie turnieje 'idzie jak burza' zajmując zawsze miejsce na podium.

czytaj więcej>>
Biodex vs Karguii Racing Team

Ostatnio Centrum Rehabilitacji Reha-Forma w Bielsku-Białej odwiedzili zawodnicy Karguii Racing Team, by zbadać swoje stawy kolanowe na aparacie Biodex do kinezyterapii. Humory dopisywały chłopakom, zobacz poniżej, jak wyglądało to badanie.

czytaj więcej>>
Puchar Reksia

W ubiegły weekend już piąty raz odbyły się zawody Pucharu Reksia, w których udział wzięli młodzi narciarze, głównie podopieczni Klubu Sportowego LIVE. Mimo braku śniegu i silnego wiatru wszystkim zawodnikom dopisywały humory i każdy zasłużył na nagrodę. Centrum Reha-Forma jest dumne, że wśród wyróżnionych zawodników na podium znaleźli się nasi podopieczni - Wiktoria Goworowska i Mikołaj Tusiewicz.

czytaj więcej>>
Majówka z Reha-Forma

Szanowni Pacjenci informujemy, że w dniach od 1 maja do 3 maja Centrum Rehabilitacji Ortopedyczno-Sportowej Reha-Forma w Bielsku-Białej będzie nieczynne. Życzymy udanej majówki.

czytaj więcej>>
Funkcjonalna elektrostymulacja
stopy - kurs

Podnoszenie swoich kwalifikacji, to jeden z celi, który stawiają sobie terapeuci Centrum Rehabilitacji Reha-Forma w Bielsku-Białej. Dlatego też uczestniczyli w kursie na temat systemu funkcjonalnej elektrostymulacji opadającej stopy u pacjentów z uszkodzonym centralnym układem nerwowym, którego prowadzącym był Cornelius Addrianse.

czytaj więcej>>
Piąta edycja Pucharu Reksia

Centrum Rehabilitacji Reha-Forma w Bielsku-Białej zaprasza wszystkich młodych narciarzy na piątą już edycję konkursu "Puchar Reksia" organizowaną przez Klub Sportowy LIVE. Zawody odbędą się na stoku Dębowiec dnia 7 lutego 2016 roku. Wierzymy, że tak jak w poprzednich latach pogoda dopisze i zjazd ukończą wszyscy maili uczestnicy.

czytaj więcej>>
Magda Zajda Mistrzynią Śląska

Podopieczna Centrum Rehabilitacji Ortopedyczno-Sportowej w Bielsku-Białej Magdalena Zajda - przygotowująca się w Reha-Forma motorycznie - podczas ostatnich Mistrzostw Śląska, które odbyły się w Chorzowie w dniach 24-25 marca 2016 roku zajęła I miejsce i została mistrzynią tenisa wśród pań startujących w zawodach. A to nie jedyne sukcesy Magdy, ponieważ podczas zawodów w Bytomiu, które odbyły się 5-7 marca 2016 roku dwukrotnie zajęła I miejsce w singlu i w deblu. Centrum Reha-Forma gratuluje sukcesów.

czytaj więcej>>
Agata Sawicka po rekonstrukcji ACL

Relaks w biurze z Reha-Forma

Wielu naszych pacjentów wykonuje pracę biurową, której skutki można odczuć już po kilku godzinach. Najczęstszym objawem jest ból kręgosłupa, a czasami nawet drętwienie nóg. Warto wówczas poświęcić sobie trochę czasu i wybrać się do terapeuty Centrum Reha-Forma w Bielsku-Białej, który ustali dokładne przyczyny takiego stanu rzeczy i podpowie, jak prawidłowo wykonywać rehabilitację - 661 118 888.

czytaj więcej>>

Pierwsza wizyta

Co zabrać na pierwszą wizytę ?.

Na pierwszą wizytę u fizjoterapeuty Centrum Reha-Forma można zapisać się telefonicznie
661 118 888 lub bezpośrednio w rejestracji.

  • Jeżeli posiadasz, zabierz ze sobą dokumentację medyczną i skierowanie na rehabilitację tj:
  • badania obrazowe RTG, USG, MRI, CT
  • karty choroby, wypisy ze szpitala
  • wygodny strój, najlepiej sportowy, który umożliwi swobodny dostęp do zajętej chorobowo części ciała (np. krótkie spodenki po operacji kolana, koszulka na ramiączkach w przypadku schorzeń barku i kręgosłupa)
  • wygodne obuwie zamienne
  • ręcznik oraz czystą bieliznę

W celu założenia kartoteki prosimy również o zabranie dokumentu tożsamości.