Kluby pod naszą opieką:
Partnerzy:
szpitalpodbukami

uruchom

View the embedded image gallery online at:
http://www.reha-forma.pl/opinie#sigFreeIde68108e8f2

Ewelina Pękala: Witam! Na skutek upadku w ekstremalnych warunkach (śliska podłoga w łazience;-) poważnie uszkodziłam sobie łokieć, doszło do wieloodłamowego złamania z przemieszczeniem. Mogę powiedzieć, iż szczęście w nieszczęściu, że na kilka miesięcy po operacji trafiłam z polecenia do Rehaformy. Lepiej pózno niż wcale:-) Korzystając z okazji chciałabym z całego serca podziękować i rekomendować ekipę Rehaforma nie tylko za wasze zaangażowanie i w pełni profesjonalne podejście do mojego nieszczęsnego łokcia, ale też za skuteczną motywację-u was nigdy nie czułam się jak „kolejny przypadek” ;-) Po zakończonej kilkumiesięcznej „walce” o odzyskanie sprawności efekt jest niesamowity, lepszy nawet od wstępnych oczekiwań i prognoz lekarskich! Dziękuję, polecam i pozdrawiam!!! Ewelina

Tadeusz Sławek: Właśnie zakończyłem, z bardzo dobrym skutkiem, serię 10 seansów rehabilitacyjno-treningowych mających poprawić stan mojego kręgosłupa i biodra. Spotkałem w Centrum świetną ekipę młodych i oddanych swojej pracy fachowców. Z rozmów i licznych dyplomów ksponowanych na ścianach wynika, że ciągle doskonalących swoje umiejętności. Ale chodzi także o coś innego (w świecie medycyny, niestety, ieczęstego) - pacjent, niezależnie od stanu zdrowia i potrzeb zabiegowych, jest dla Nich partnerem, a nie jedynie "przedmiotem" ćwiczeń fizycznych. Polecam wszystkim szukającym "formy".

Stanisława Sikora: Do Centrum Rehabilitacji Ortopedyczno-Sportowej "REHA-FORMA" zgłosiłam się z wynikiem rezonansu magnetycznego i skierowaniem na zabieg operacyjny barku. Przez okres dwóch lat korzystałam z wielu form rehabilitacji, ale żadna nie przyniosła efektów. W "REHA-FORMIE" rehabilitację rozpoczęłam najpierw 3 razy w tygodniu, a później 2 razy w tygodniu przez okres kilku miesięcy pod stałą opieką rehabilitanta pana Jacka Łodziana i sporadycznie pani Patrycji Cholewa. Ćwiczenia pozwoliły mi powrócić do sprawności fizycznej o jakiej nawet nie marzyłam w chwili ich rozpoczęcia. Podziwiałam profesjonalizm rehabilitantów, duże doświadczenie, zaangażowanie i stwarzanie  miłej atmosfery. Serdecznie dziękuję panu Jackowi, który w chwilach mojego zwątpienia i zmęczenia mobilizował mnie do intensywnych ćwiczeń, okupionych nieraz bólem, stwierdzając ze spokojem, że dam radę i będzie coraz lepiej. Serdeczne podziękowania dla całego personelu "REHA-FORMY" (oni tam wszyscy są bardzo dobrzy), moim zamiarem jest powrót na dalszą rehabilitację z mniejszą częstotliwością, ale jednak powrót. Polecam "REHA-FORMĘ" każdemu, bo dzięki rehabilitantom nie myślę już o operacji i nauczyłam się przez właściwe, systematyczne ćwiczenia pokonywać moją niesprawność ruchową wynikającą także z wieku (70lat).

Julia Kukuczka: Reha-Forma to wykwalifikowani rehabilitanci, miła obsługa i profesjonalny sprzęt.Trafiłam do Pani Justyny Wróbel, która wykazała się ogromnym profesjonalizmem i cierpliwością. Wszystko dokładnie tłumaczy i motywuje do zrobienia większej ilości, nie zawsze przyjemnych ćwiczeń. W dodatku zawsze miła i uśmiechnięta :) Dzięki jej wiedzy i doświadczeniu, wracam do formy istudiowania gry na fortepianie. Dziękuję!

Natalia Strózik: Serdecznie dziękuje świetnej ekipie Reha- forma w Bielsku za bardzo szybki powrót do zdrowia po operacji stawu skokowego. Przez doświadczenie rehabilitantów i intensywne treningi będę mogła kontynuować karierę siatkarską. Do tego świetna ogranizacja terminów i godzin wizyt oraz przemiłePanie w recepcji, które sa zawsze uśmiechnięte i służą pomocą.  

Małgosia Dyla:To co wyróżnia Reha-Forma, to profesjonalna obsługa na każdym kroku zaczynając od recepcji aż do rehabilitantów. Jestem po operacji guza piersi i dzięki temu, że zajęła się mną Pani Justyna Wróbel jestem w lepszej kondycji fizycznej i psychicznej.

Wojciech WitoszekŚmiało mogę powiedzieć, że Reha-Forma to nic innego jak pełen profesjonalizm. Zajęcia prowadzone są z pełnym zaangażowaniem! Z przyjemnością wybieram się na każdą wizytę mając pewność,że za każdym razem spotkam miłych i przyjaznych ludzi. Z bólem stawów kolanowych borykam się od dłuższego czasu, jednakże dobór ćwiczeń, motywacja oraz cierpliwość Pana Rafała okazały się strzałem w dziesiątkę. 

Wyrwa Agnieszka: Wysoka jakość świadczonych usług, doskonała atmosfera i profesjonalizm na każdym kroku - oto cechy, które wyróżniają Reha-Formę na rynku. Reprezentowany przez rehabilitantów zakres wiedzy, daje pacjentowi poczucie, że jest w dobrych rękach. Tych młodych ludzi bez wątpienia należy uznać za doskonałych specjalistów. Do gustu przypadł mi sposób, w jaki wszyscy pracownicy podchodzą do pacjenta - wyróżniają się niespotykaną

Lewandowski: To co rzuca się zdecydowanie na plus w Waszej poradni rehabilitacyjnej to genialny kontakt personelu z pacjentami, Profesjonalne podejście do zawodu oraz troska z jaką staracie się zadbać o pacjentów. Bardzo ciężko jest wyszukać jakiekolwiek minusy, przyjeżdżałem tam zawsze z miłą chęcią.

Ostrowski Mateusz: Wielkie podziękowania dla Pana Tomasza Nikla, który wyprowadził mnie z ciężkich kontuzji kręgosłupa i lewego kolana. Jestem wdzięczny za cierpliwe i pełne profesjonalizmu podejście nie tylko do mnie, ale również do wszystkich pacjentów. Dzięki Panu Tomkowi przebiegłem już dwa półmaratony i wczoraj 13 Crakovia Maraton, który postanowiłem zadedykować całemu personelowi Reha-Formy!!! Macie wspaniałą ekipę, tak trzymać!

Dawid Wal: Profesjonalne i przyjazne podejście do każdego klienta. Godni pełnego zaufania. Pomogli mi w 100% wrócić do formy.

Marek Tusiewicz: Z opieki Centrum Rehabilitacji REHA-FORMA korzysta od kilku miesięcy mój syn Mikołaj. Jest to młody 7-mio letni utalentowany alpejczyk którego zdrowiem rzeczowo zajęli się specjaliści od rehabilitacji z Reha-Formy. Podchodzą do jego dziecięcej-ruchliwej natury w bardzo elastyczny sposób dobierając rehabilitanta który potrafi pracować z takimi 'egzemplarzami'.

Helena KasperekSerdeczne podziękowania dla Pani Justyny Wróbel z Centrum Rehabilitacji Ortopedyczno-Sportowej Reha-Forma w Bielsku-Białej za bardzo miłą obsługę, a przede wszystkim za skuteczną i bardzo fachową rehabilitację. Jestem po bardzo poważnej operacji usunięcia piersi i zabiegi wykonywane fizykoterapeutkę przynoszą poprawę mojego stanu zdrowia.

Tadeusz Kwaśnicki: Jako osoba korzystająca z usług Reha-Formy pragnę zapewnić, że pracownicy tej firmy wykonują fantastyczną pracę polegającą na utrzymywaniu mnie w formie fizycznej. Pragnę podkreślić profesjonalizm wszystkich prowadzących zajęcia, polegający przede wszystkim na umiejętnym doborze zestawu ćwiczeń dla danej osoby a także na właściwym określeniu ich intensywności. Jestem bardzo zadowolony z efektów naszej wspólnej pracy. A do tego wszystkiego na sali panuj

Kamil Masłowski: Moje pierwsze kroki w Centrum były przyjemne i od samego początku poczułem nietuzinkowy klimat, który tam panuje. Współprace z Robertem Steblem oceniam wzorowo. Podczas wizyt poruszyliśmy i rozwiązaliśmy, lub jesteśmy w trakcie pracy nad niejednym problemem powstałym w wyniku uprawiania sportu. Centrum można krótko ocenić w kilku słowach: Profesjonalizm, sprzęt i rewelacyjna atmosfera.

Basia Łukasik-Turska: Reha-Forma realizuje też programy dostosowane dla dzieci - to sztuka zrobić to tak, aby przynosiło zamierzony efekt i żeby dziecko chodziło na zajęcia z przyjemnością.Profesjonalizm Reha-Formy zaczyna się od progu, tj. w recepcji, gdzie pracują miłe i kompetentne osoby. Rehabilitant dopasowuje zestaw ćwiczeń i pilnuje, aby były one dokładnie wykonane. Każde spotkanie to 1,5 godziny całkowicie wypełnione, co tu ukrywać, orką. Dziękuję za to i polecam wszystkim.

Olga Malinowska: Witam serdecznie! Miło mi, że mogę wyrazić swoją opinię na temat waszych usług. Chodzę do Was już od lipca 2012 r. Po 7 tygodniach od wszczepieniu endoprotezy u Was zaczęłam rehabilitację. Z tygodnia na tydzień dochodziłam do formy i podejrzewam, że nigdzie nie miałabym bardziej skutecznej opieki. Podoba mi się u Was wszystko .Czas zajęć, sala, oprzyrządowanie, a przede wszystkim - personel. Młodzi ludzie z dużą wiedzą, ich zaangażowanie, komunikatywnosć . Do maja zajęcia miałam z Kingą a teraz z Tomkiem. Jestem b. zadowolona. Relacje super, efekty również. Teraz więcej mam gimnastyki i treningu niż dosłownej rehabilitacji, ale wydaje mi się, że formę mam lepszą niż przed operacją. Będę chodziła do Was jak długo się da. Opowiadam o Waszym profesjonalizmie i zachęcam do tej prawdziwej, fachowej gimnastyki u Was, chociażby dla samego zdrowia i kondycji. Załączam pozdrowienia

Alina Smolińska: Do Reha Formy uczęszczam już po raz kolejny i centrum to z całą pewnością mogę polecić każdej osobie, która ma problemy ze zdrowiem. Każdy z rehabilitantów pracujących tutaj jest odpowiedzialny i podchodzi do swojej pracy bardzo poważnie. Charakteryzuje ich pełen profesjonalizm,oraz indywidualne podejście do pacjenta, chętnie służą pomocą i radą.Uśmiech mimo zmęczenia nie znika z ich twarzy,a swoje serce, troskliwość i fachowość starają się równo okazywać każdemu pacjentowi. Szczególne podziękowania kieruję do mojego terapeuty mgr Roberta Stebla przede wszystkim za pomoc jaką okazał mi przed zabiegiem,oraz za Jego mega cierpliwość,poświęcany czas,trud i wysiłek jaki wkłada w moja rehabilitacje: - )Serdecznie pozdrawiam

Chmura Anna:Do Reha - Formy trafiłam w marcu 2013 r. po skręceniu kolana z uszkodzeniem LCM. Centrum to miejsce bardzo przyjazne dzięki wspaniałym ludziom, którzy w nim pracują. To oni tworzą niezapomnianą atmosferę, są zawsze uśmiechnięci i otwarci. Dzięki nim chce się tam wracac nawet na ciężkie treningi :) Szczególne podziękowania i uznanie dla mojego rehabilitanta Roberta Cypcer, który dzięki swojej fachowej wiedzy i pracy, cierpliwości i umiejętności słuchania oraz indywidualnemu podejściu, potrafił dac mi motywację i przywrócił wiarę we własne siły, a przede wszystkim postawił na nogi. W tym kontekście wypadek stał się pozytywnym motorem do wielu zmian. Pamiętam pierwsze spotkanie w Reha - Formie: weszłam o kulach, a wyszłam bez. To było bardzo spektakularne. Po trzech miesiącach rehabilitacji kolano jest praktycznie w pełni sprawne - wracam w góry i na pewno jeszcze w tym roku będę jeździc na nartach, choc diagnozy innych rehabilitantów i lekarzy nie były tak optymistyczne. Polecam rehabilitację i treningi w Reha - Formie wszystkim, nie tylko kontuzjowanym :)

Krzysztof Kozak: Jestem członkiem Stowarzyszenia Na Rzecz Dawnych Europejskich Sztuk Walki ARMA - PL i aktywnym zawodnikiem DESW. Na rehabilitację do Reha - Formy uczęszczałem już dwa razy. Za pierwszym razem po rekonstrukcji zerwanego ścięgna w czwartym palcu prawej ręki, a ostatnio po zerwaniu więzadła krzyżowego przedniego w prawym kolanie. Pierwsze tygodnie po kontuzji kolana były dla mnie wyjątkowo ciężkie i pełne niepewności, co do moich przyszłych turniejowych zmagań, ale od razu wiedziałem, gdzie mogę udać się po fachową pomoc w tej sprawie. Pełny profesjonalizm, niesamowite zaangażowanie w pracę, indywidualne podejście do moich problemów i wspaniała atmosfera panująca w Reha - Formie oraz hektolitry wylanego potu, bardzo szybko pozwoliły mi odzyskać wiarę w moje siły i rychły powrót do zdrowia. Serdecznie dziękuję Panu mgr Robertowi Steblowi za zaangażowanie i wsparcie podczas mojego stopniowego powrotu do pełnej sprawności fizycznej. Gorąco polecam Centrum Rehabilitacji Ortopedyczno - Sportowej Reha - Forma wszystkim, którym zależy na szybkim i sprawnym powrocie do zdrowia.

Piotr Jóźwiak: Jako manager sportowy zawsze rekomenduję Wasz Ośrodek swoim Zawodnikom, gdyż wiem, że zawsze zostaną potraktowani profesjonalnie i fachowo. W Reha - Formie można liczyć nie tylko na najnowocześniejszy sprzęt i zabiegi, ale także na wykwalifikowaną kadrę, która potrafi poradzić sobie z najtrudniejszymi przypadkami i kontuzjami. To sprawia, że nie tylko polecam Wasze usługi swoim Zawodnikom, ale i sam z nich korzystam, gdyż na własnej skórze przekonałem się, że w dziedzinie rehabilitacji jesteście wysokiej klasy ekspertami.

Marcin Bugdol: Centrum Rehabilitacji ?RehaForma? świadczące usługi w zakresie diagnostyki i rehabilitacji zaburzeń narządu ruchu jest w pełni profesjonalną jednostką, w której dobro pacjenta jest absolutnym priorytetem. Personel ośrodka prezentuje wysoką kulturę osobistą, zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego klienta. Oprócz świadczenia kompleksowych usług rehabilitacyjnych, ośrodek współpracuje z Wydziałem Inżynierii Biomedycznej Politechniki Śląskiej w zakresie opracowywania nowych metod i urządzeń służących do diagnostyki i wspomagania rehabilitacji patologii narządu ruchu. Bogate doświadczenie Centrum na tym polu stanowi znaczący wkład we wspólne prace badawczo - rozwojowe.

Krzysztof Klimek: Szkolenie przez Państwa przeprowadzone spełniło moje oczekiwania i zapewne wiele z omawianych zagadnień wykorzystam w pracy zawodowej. Szczególnie usatysfakcjonował mnie drugi dzień szkolenia który umożliwił mi zapoznanie się z wieloma metodami oraz charakterystyką pracy z niewątpliwie specyficzną grupą jaka są sportowcy wysokiego wyczynu. Dziękuje za przekazaną wiedzę i chętnie ponownie przyjadę na podobne szkolenia.

Joanna Brucka: Uczestniczyłam w szkoleniu Metody oceny motoroki podstawowej w dniach 6 - 7.10.2012 i chciałybym wyrazić opinię na jego temat. Szkolenie składające się z dwóch części, teorytycznej i praktycznej było przeprowadzone na wysokim poziomie zarówno merytorycznym, praktycznym jak i organizacyjnym. Wiedza i praktyka poparta wysokimi umiejętnościami i doświadczeniem prowadzących będzie z pewnością przydatna w mojej pracy z pacjentem. Polecam szkolenia organizowane przez terapeutów z Centrum Rehabilitacji Ortopedyczno Sportowej Reha - Forma w Bielsku - Białej.

Paweł Hodana: Szkolenie z zakresu motoryki podstawowej przeprowadzono w sposób bardzo profesjonalny,ciekawy i interesujący!Cały zespół prowadzący warsztaty był doskonale przygotowany dzięki czemu ani przez chwile nie można się było nudzić,a wiadomości przekazywano w sposób zrozumiały nie tylko dla fizjoterapeutów:) Gratuluje profesjonalizmu i czekam na następne szkolenia!

Łukasz Morcinek: Witam, jestem bardzo zadowolony ze szkolenia. Zarówno poziom merytoryczny jak i samo szkolenie było na najwyższym poziomie. Jestem pod ogromnym wrażeniem i na pewno będę Was polecał.

Michał Zieliński: Warsztaty zostały dobrze zorganizowane pod względem merytorycznym( zrównoważenie części teoretycznej z praktyką) jak i logistycznym. Terapeuci przekazywali wiedzę w przystępny sposób.

Joanna Kowalska: 1. Naprawdę świetny wstęp teoretyczny. Wydawać by się mogło, że 8 godzin teorii wszystkich zamuli, a tak naprawdę to zleciało i nawet nie było wiadomo kiedy (to nie tylko moja opinia). Sposób omawiania teorii był tak przystępny, że chyba bardziej się nie dało. Fajnie, że udało się połączyć wszystko w taki sposób, żeby nie było to ściśle wyspecjalizowane tylko dla jednej grupy (fizjoterapeuci, trenerzy itd.). 2. Część praktyczna - na podstawie wcześniejszej teorii wyjaśniła wszystkie wątpliwości. Przejście od absolutnych podstaw do rzeczy trudnych i dość rzadko spotykanych cały czas było prowadzone na takim poziomie, żeby dotarło do każdego. Do tego kontrola i pomoc Piotrka, Michała i Romy, którzy ciągle byli obok, żeby poprawić co trzeba, wyjaśnić, przypomnieć. Wszystko tak, żeby dotarło nie tylko do nas, uczestników warsztatów, ale również tak, abyśmy potem mogli maksymalnie to wykorzystać w dalszej pracy. 3.Super było to, że udało się stworzyć taką atmosferę, że nie było wstydem zadawać pytania. Bo jednak często tak się zdarza, a tu - ani śladu zawstydzenia czy czegokolwiek. Dodatkowo, wielki plus za owoce, dobre soki i brązowy cukier do herbaty :) 4.Sumując, moja ocena warsztatów w skali szkolnictwa wyższego - bardzo dobry.

Tomasz Kolasińsk: Po wypadku zostałem skierowany do RehaForma na usprawnienie kolana przed operacją, po miesiącu kolano było przygotowane do operacji. Po operacji rekonstrukcji PCL z racji efektów osiąganych podczas rehabilitacji i wyjątkowo sympatycznych terapeutów wróciłem do Centrum i po 8 tygodniach od zabiegu kolano jest w 90% sprawne, chodzę, biegam i jeżdżę na rowerze a co najważniejsze - mogłem wrócić do pracy. Oczywiście cały czas się rehabilituję a i po rekonstrukcji ACL która mnie jeszcze czeka również wracam do RehaFormy. Osobiście nie spotkałem się nigdzie z takim zaangażowaniem, profesjonalizmem i bardzo pozytywnym podejściem do pacjenta. Serdecznie polecam wszystkim którym zależy na szybkim powrocie do zdrowia.

Mariola Kaczmarek: Po bardzo poważnej operacji kolana, nie mogąc odzyskać pełnej sprawności stawu kolanowego i odbudować mięśnia czworogłowego poradzono mi Reha - Formę - SUPER CENTRUM REHABILITACYJNE - WSPANIALI , KOMPETENTNI I PRZESYMPATYCZNI LUDZIE, którzy /widać to na każdym kroku / wykonują Swoją pracę z wielkim zaangażowaniem, indywidualnym podejściem do każdego przypadku.Poleciłam to Centrum już wielu znajomym, którzy mają problemy z odzyskaniem dobrej formy fizycznej.POLECAM - Mariola

Kania Natalia: Trafiłam do Reha - Formy po długotrwałym i monotonnym "leczeniu" się w szpitalach. Moim problemem były bolące stawy bez wyraźnej przyczyny. Byłam na niejednej rehabilitacji i tylko w tym ośrodku ktoś mi potrafił pomóc. Trafiłam na Pana Roberta Stebla, który dzięki swojej wiedzy i zaangażowaniu krok po kroku doprowadził mnie do zdrowia. Terapeuta dostosował ćwiczenia do moich indywidualnych problemów zdrowotnych, tak aby stan zdrowia się nie pogarszał tylko wręcz przeciwnie. Przyznam, że byłam dość niechętna do ćwiczeń, ale przez świętą cierpliwość Pana Roberta udało mi się znaleść odrobinę zapału (za co bardzo dziękuję:). Ośrodek jest świetnie wyposażony co ułatwia powrót do zdrowia. Przeszłam operację stawu skokowego w między czasie i dzięki zawziętej pracy w krótkim czasie zaczęłam normalnie funkcjonować. Miłe i luźne rozmowy sprawiały, że bez strachu i z uśmiechem na twarzy szłam na kolejne rehabilitacje. Dostałam do domu kartkę z ćwiczeniami, abym mogła sama pracować nad zdrowiem po zakończeniu pół rocznej rehabilitacji. Chciałabym bardzo serdecznie podziękować całej, zgranej ekipie, która zawsze stara się pomoc nawet w tych ciężkich chwilach. Szczególnie chcę podziękować mojemu terapeucie za cierpliwość i wielką wiedzę która mi pomogła :)

Biela Artur:Jestem po ACL, trafiłem tu za namową znajomych i nie zawiodłem się !! Zajęcia przebiegały pod fachową opieką i w miłej atmosferze. Szczególne podziękowania dla Pana Piotra Biernota, pod okiem którego wróciłem do sprawności fizycznej. REHA - FORMA POLECAM W 100%.

Sławomir Holeksa: Do Centrum Rehabilitacji Reha - Forma w Bielsku - Białej trafiłem w grudniu 2011r z poważnym bólem kręgosłupa . Groziła mi operacja. Lecz lekarz prowadzący dr Antoni Kozik z Kliniki Pod Bukami doradził jeszcze konsultację właśnie w Reha - Forma i muszę przyznać, iż było to trafione posunięcie. Po kilku wizytach i intensywnych ćwiczeniach bóle kręgosłupa ustąpiły , a wcześniej nie pomagały nawet silne leki przeciwbólowe.Dziś po 4 miesiącach jestem jak nowo narodzony, a to zasługa Reha - Forma i Pana mgr Piotra Biernota. Dziękuję za powrót do zdrowia, z którym borykałem się już parę ładnych lat i z całą odpowiedzialnością mogę polecić Centrum Rehabilitacji Reha - Forma.

Michał Gabiński:Centrum Rehabilitacji Sportowo Ortopedycznej Reha - Forma w Bielsku Białej to najwyższa półka usług medycznych. Trafiłem do bielskiego ośrodka po naderwaniu rozcięgna podeszwowego stopy lewej. Mój uraz wymagał długotrwałych i systematycznych zabiegów rehabilitacyjnych. Dzięki wiedzy i oddaniu Pana Roberta Stebla powróciłem do uprawiania sportu wyczynowego. Jako zawodnik wicemistrza polski zespołu PGE Turów Zgorzelec jestem bardzo wdzięczny całej ekipie ośrodka Reha - Forma. W ośrodku pracują wspinali ludzie, dzięki którym praca po siedem godzin dziennie była dla mnie przyjemnością i na każde zajęcia przychodziłem z wielką ochotą. Z wielką radością odwiedzę jeszcze raz bielski ośrodek w celu przygotowania się do trudów okresu przygotowawczego przed nadchodzącym sezonem. Każdej osobie uprawiającej sport polecam wykwalifikowaną pomoc rehabilitantów z centrum Reha - Forma. Nie ma słów, które mogły by wyrazić moją wdzięczność.

Klekota Tomasz: Nazywam się Tomasz Klekota jestem nauczycielem wychowania fizycznego oraz instruktorem pływania i kolarstwa. Trafiłem do Reha - Formy po kontuzji zwichnięcia stawu barkowo - obojczykowego w wyniku upadku na rowerze. Jestem pełen uznania profesjonalizmu i fachowości grupy ludzi tam pracujących. Organizacja pracy rehabilitantów, ich zaangażowanie i metody stosowane w pracy z pacjentem są na bardzo wysokim poziomie. Panująca przyjazna atmosfera w Reha - Formie ma istotny wpływ na osiągane postępy w powrocie do sprawności. Nikomu nie życzę, aby trafił do Reha - Formy, ale mogę z całą odpowiedzialnością polecić rehabilitację w tym centrum.

Sobala Mariusz: Nazywam się Mariusz Sobala. W 2010 roku przeszedłem trzy zabiegi lewego kolana, po których spędziłem setki godzin rehabilitując się oraz dochodząc do formy w Reha - Forma. Korzystając ze swojego doświadczenia chciałbym się podzielić, swoją opinią na temat tego ośrodka, a także ludzi w nim pracujących. Wydaję mi się, że moja opinia będzie obiektywna gdyż moja rehabilitacja z różnych względów odbywała się także w innych ośrodkach. Reha - Forma ?coś? więcej niż profesjonalne centrum rehabilitacji ortopedyczno - sportowej. Wymienię tylko trzy z tysięcy powodów, dla których warto polecić Reha - Forma: 1)To - niezwykle funkcjonalny i bardzo dobrze wyposażony ośrodek 2)To - ludzie tam pracujący, posiadający wysokie kwalifikacje, doświadczenie, niesamowita wiedzę oraz charakteryzujący się wielkim profesjonalizmem. Nie sposób także zapomnieć o bardzo miłych Paniach w recepcji. 3)To ? osoba Pana Piotra Habdasa. Pan Piotr to znakomity specjalista i jeszcze lepszy człowiek. Dla Niego pacjent to nie ilość zdobytych tytułów, medali, grubość portfela czy pozycja społeczna, ale człowiek, któremu zwyczajnie chce pomóc, a że potrafi świetnie to robić potwierdzi każdy odwiedzający Reha - Forma.

Karcz Kamil: Do Reha - Formy trafiłem dzięki mojemu koledze, który polecił mi ten ośrodek. I muszę przyznać, że nie żałuję podjętej decyzji. Uraz przepukliny obustronnej, wydawał się poważną diagnozą, ale nie dla sztabu pracujących tam ludzi. Kilkumiesięczna profesjonalna rehabilitacja, pełne zaangażowanie personelu i chęć szybkiego postawienia człowieka na nogi to cechy, które reklamują ten ośrodek. Kilkugodzinne, czasami wręcz wyczerpujące zajęcia przyniosły pożądany efekt i dziś nie odczuwam żadnego bólu i mogę uprawiać mój ulubiony sport, czyli piłkę nożną. Z tego miejsca chciałbym bardzo podziękować Pani Kindze Kumorek - Górny, która poświęcała mi swój czas, opracowywała program zajęć, a także dawała ?zadania domowe?. Polecam tą placówkę wszystkim, którzy mają jakiekolwiek problemu ze zdrowiem lub powrotem do pełnej sprawności fizycznej. Każdy kto skorzysta z usług Reha formy na pewno nie będzie żałował. P.S. Pozdrowienia dla całego personelu i Pana Piotra Habdasa który nadzorował mój przebieg rehabilitacji. Jeszcze raz bardzo dziękuję. Powodzenia.

Maciej Matyjaszczyk: Nazywam się Maciej Matyjaszczyk i jestem bramkarzem MRKS Czechowice - Dziedzice. Przysłano mnie do Reha Formy z problemem z którego nikt wcześniej nie umiał dokładnie zdiagnozować. Po 2 wizytach już wiadomo było że wymagam operacji i rehabilitacji. Dzięki pracy w Reha Formie szybko powróciłem do pełnej sprawności. Podziękowania i gorąco polecam.

Tomiczek Barbara: Podobno pierwsze wrażenie jest najwazniejsze. Wchodząc do Reha - Formy od razu wiedziałam, że jest to zupełnie coś innego niż pozostałe ośrodki rehabilitacyjne. Panuje tam niesamowicie miła atmosfera, świetnie zgrani i wykwalifikowani rehabilitanci radzą sobie z każdym problemem. Należy też podkreślić indywidualne podejście do każdego pacjenta. Rehabilitacje dają szybkie i skuteczne efekty. Nie brakuje również nowoczesnych sprzętów, których nie ma w wielu placówkach. Szczególne podziękowania kieruję do Piotra Biernota, bez którego moja rehabilitacja nie byłaby możliwa. Serdecznie pozdrawiam całą ekipę Reha - Formy:)

Mateusz Bąk: Kilka razy będąc kontuzjowanym miałem już okazje współpracować ze spora liczba osób zajmujących się rehabilitacja. Kontuzji zawsze towarzyszy chęć jak najsszybszego powrotu na boisko i jak najlepszej opieki. W ten sposób moje osobiste wymagania co do rehabilitacji stały się bardzo wysokie. Bardzo mocno cenie sobie wiedzę osób którym " pozwalam się leczyć " , diagnostykę urazu , czas poświęcony mojej osobie , atmosferę która towarzyszy codziennej ciężkiej walce o powrót do zdrowia jak i przede wszystkim efekty. To wszystko można znaleźć w Reha - Forma. Polecam. P.S. i czasem czestuja slodyczami :)

Wrzal Marek:Do centrum rehabilitacji Reha - forma trafiłem po urazie więzadła stawu kolanowego, którego nabawiłem się podczas jazdy na nartach. Od początku mojej rehabilitacji zwróciłem uwagę na profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta, przyjazną atmosferę oraz zaangażowanie rehabilitantów. Każdy z pacjentów traktowany jest wyjątkowo, przez co rehabilitacja nie jest w żadnym stopniu uciążliwa. Wiedza i doświadczenie personelu jest na wysokim poziomie, co w rezultacie pomogło mi szybko odzyskać sprawność. Polecam centrum rehabilitacji Reha - Forma wszystkim potrzebującym. Dziękuję rehabilitantom zaangażowanym w moje leczenie za absolutnie profesjonalną opiekę. Wymęczyliście mnie porządnie, ale o to przecież chodzi w rehabilitacji.

Kania Ewa: Do Centrum rehabilitacji ortopedyczno - sportowej Reha Forma trafiłam dzięki swojemu chirurgowi, który polecił mi najlepszy możliwy zespół rehabilitantów. W połowie sierpnia przeszłam wieloetapową operację składającą się z m.in. : mikrofrakturyzacji oraz bocznego artroskopowego uwolnienia rzepki oraz skośnej osteotomii z transpozycją guzowatości kości piszczelowej. Tydzień po zabiegu rozpoczęłam rehabilitację. Swoje pierwsze kroki bez kul stawiałam pod okiem Pana Piotra Biernota. Jego indywidualne podejście do mojego przypadku, ustalenie priorytetów podczas leczenia, ciężka praca oraz zaangażowanie przyniosło ogromne rezultaty. Wielu lekarzy z niedowierzaniem przygląda się postępom jakie do tej pory poczyniłam. Po trafieniu do Reha Formy zostałam otoczona kompleksową opieką. Nie tylko Pan Piotr zajął się moim kolanem lecz również kręgosłupem ? w końcu przestały mi dokuczać dolegliwości bólowe związane z wielogodzinnym siedzeniem przed komputerem : - ) !. Nieocenione jest wsparcie i pomoc całego zespołu Reha Formy , dzięki Nim z tygodnia na tydzień moja sprawność wzrasta. Rodzinna atmosfera oraz profesjonalizm sprawiają , iż wykonywanie ćwiczeń to czysta przyjemność . W końcu dostrzegam światełko w tunelu . Wiem, że przede mną jeszcze długa droga aby uzyskać 100% sprawność oraz wrócić do sportów które niegdyś kochałam. Dzięki zespołowi Reha Formy wierzę że będzie to możliwe. Bez wątpienia polecam Centrum rehabilitacji ortopedyczno - sportowej Reha Forma wszystkim którym zależy na owocnych rezultatach w walce z urazami.

Kłaptocz Kamil: Centrum rehabilitacji ortopedyczno - sportowej Reha - Forma jest miejscem, gdzie sportowcy jak i zwykli ludzie mogą wracać do normalnego funkcjonowania po ciężkich urazach. Pracują w nim wykfalifikowani ludzie, godni zaufania, którzy traktują swoją pracę profesjonalnie. Rehabilitanci mają indywidualne podejście do pacjenta, każdy przypadek traktują z najwyższą troską, zawsze dbają o zdrowie i dobro pacjenta. Do centrum Reha - Forma trafiłem dzięki koleżance, która też miała problemy z kolanem. Ponad rok temu zerwałem więzadło krzyżowe przednie oraz miałem problemy z łąkotką przyśrodkową. Na zabieg, rekonstrukcję więzadła oraz szycie łąkotki czekałem rok - w tym czasie przygotowywałem się w centrum rehabilitacyjnym do zabiegu, wzmacniałem mięśnie oraz stabilizowałem kolano. Ciężka praca rehabilitantów oraz ich motywacja sprawiły, że ćwiczenia wykonywałem w sposób skrupulatny. Dzięki temu, po zabiegu potrafiłem w miarę szybko wrócić do normalnego funkcjonowania. Z dnia na dzień czuję efekty wspólnej pracy i mam nadzieję, że za jakiś czas wrócę do sportowego trybu życia. Polecam serdecznie centrum rehabilitacji ortopedyczno - sportowej.

Main Filip: Do Reha - Formy trafiłem dzięki siostrze choć zbyt wielu kontuzji nie miałem świetnie się bawiłem ćwicząc podczas "treningu motorycznego"?? Najlepsze ćwiczenia na świecie nigdzie indziej nie da się tak poćwiczy konkretnych mięśni jak u was. A jeśli chodzi o kontuzje to fachowa pomoc jest tu nieoceniona. No i bardzo czytelne rysunki które przedstawiają zestaw ćwiczeń do samodzielnego wykonywania są bardzo pomocne :) POzdrawiam i POlecam gorąco :)

Kołodziej Dariusz: Zawodowo gram w piłkę nożną. Z pewnością można zaliczyć mnie do zaszczytnego grona stałych pacjentów ośrodka Reha Forma . Odkąd doznałem pierwszej poważnej kontuzji - uraz barku, następnie zerwania więzadeł krzyżowych w kolanie przebywam pod fachową opieką rehabilitacyjną członków Zespołu Reha Formy. Profesjonalizm, ogrom medycznej wiedzy, kompetencja, nowoczesne techniki rehabilitacji i świetna atmosfera to największe sukcesy Ośrodka. Powrót na boisko nie byłby możliwy w tak szybkim czasie, gdyby nie jakość zabiegów rehabilitacyjnych, którym poddaję się w Reha. Mam duże zaufanie do ludzi tam pracujących, indywidualne podejście do potrzeb pacjenta zapewnia dodatkowy komfort. Ilość szkoleń, jakość sprzętu medycznego świadczą o stałym postępie, chęciach doskonalenia i uzupełniania wiedzy. W tym trudnym dla zawodnika czasie, jakim jest kontuzja, szczęściem jest trafić na takich Rehabilitantów.

Klaudia Tysler: Nazywam się Klaudia Tysler, należę do klubu BKS ALUPROF BIELSKO - BIAŁA, w przyszłosći chciałabym być zawodową siatkarką, ale oczywiście bez kontuzji się nie obędzie. Do REHA - FORMY wysłał mnie chirurg, który twierdził, że grozi mi operacja na kolana... Bzdura. Jak się okazało po 4 - 5 miesiącach wróciłam w pełni do treningów, oczywiście w między czasie uczęszczałam na rehabilitacjie. Moim głównym rehabilitantem był Pan Piotr Biernot, głównie dzięki Niemu wróciłam do gry. Początki były bardzo trudne i było ciężko, czasani ćwiczyłam około 3 godzin. Bywały momenty gdzie chciałam się poddać, ale zawsze była jakaś motywacja od strony Pana Piotra. Zajęcia wspominam bardzo symaptycznie, podobnie jak wszystkich rehabilitantów i nie tylko. Dzięki REHA FORMIE mogłam przebywać w towarzystwie znanych sportowców,np. Pani Katarzyny Skorupy, czy Pani Jolanty Studziennej. Zdarzały się kontuzje nie tylko kolan, jak i urazy kręgosłupa, złamania palców idt. Przygotowano mnie również na zgrupowanie Kadry Śląska, gdzie wyniki były pozytywne. Jestem bardzo zadowolona z rehabilitacji i naprawdę polecam wszytkim potrzebującym. "Wstań i walcz!"

Padło Wojciech: Witam, nazywam sie Wojciech Padło i czynnie uprawiam sport, a konkretnie Piłkę nożną. Na początku lipca miałem zabieg operacyjny łąkotki przyśrodkowej, lekarz wykonujący zabieg, postawił mi diagnozę iż dopiero za 4 miesiące będę mógł wrócić do grania w piłke na "pełnych obrotach", gdzie początkowo kazał mi chodzić o kulach przynajmniej przez 4 tygodnie. Postanowiłem zapisać się na rehabilitacje do Reha Formy, do Piotrka Habdasa, wiedząć iż On oraz jego Zespół postawi mnie na nogi i pozwoli wrócić do gry zdecydowanie szybciej. Oczywiście nie myliłem się. Od razu po ściągnięciu szwów ( 10 dni od zabiegu) ,rozpocząłem rehabilitacje ( tak zalecił mi Piotrek), po pierwszej wizycie, wróciłem do domu bez kul !!! Cały okres rehabilitacji wspominam bardzo pozytywnie. Ciężka, mozolna praca podczas rehabilitacji pozwoliła mi na szybki powrót do gry, a także zrzucenia paru zbędnych kilogramów ;). Miła atmosfera, bardzo rzetelny, profesjonalny, znający się na fachu zespół. Dzięki rehabilitacji u Piotrka Habdasa, oraz całej ekipy, do treningu wróciłem juz po 4 tygodniach, a po nast 3 tyg wróciłem już do gry na 100%, co było dla mnie cudem. Uważam że każda osoba dla której zdrowie jest najważniejsze powinna odbywać rehabilitacje w Reha Formie. Piotr Habdas potchodzi do każdego indywidualnie, zna się na rzeczy, widać u niego spore doświadczenie, co przekłada się na niesamowite efekty w rehabilitacji. Przy okazji chciałbym podziękować całej ekipie Reha Formy, za powrót do zdrowia oraz formy. Zaznaczyć należy także bardzo miłą obsługę, z którą wszystko można było załatwić (pozdrowienia dla Pani Lidii). Z racji tego iż jestem piłkarzem, gorąco polecam Reha - Forme wszystkim zawodnikom uprawiającym Piłkę nożną.

Marcin Drzymont:Jako zawodnik zespołu PGE GKS Bełchatów w kwietniu 2009 roku doznałem urazu nogi (złamanie kości śródstopia). Po zabiegu operacyjnym skierowano mnie na rehabilitację, która miała miejsce w Fizjofit Galen w Bieruniu. Trwała 3 miesiące, a przez cały ten czas zajmował się mną rehabilitant Piotr Habdas. Z cała przyjemnością i przekonaniem mogę stwierdzić, że Piotrek to bardzo rzetelna osoba i profesjonalista w swoim fachu. Swoja pracę traktuje niezmiernie starannie i dokładnie, dbając przy tym, aby pacjent jak najszybciej wrócił do zdrowia. Uważam, że Piotr to osoba godna polecenia.

Magdalena Polak: Nazywam się Magdalena Polak - od urodzenia cierpię na dziecięce porażenie mózgowe, jako pacjentka, która miała styczność z licznymi ośrodkami rehabilitacji, pragnę gorąco polecić Centrum Rehabilitacji Ortopedyczno - Sportowej Reha - Forma oraz pracujących w nim specjalistów. Na szczególną pochwałę zasługuje Pan mgr Piotr Biernot, który zajmuje się mną od maja 2011r. Pan Piotr jest znakomitym fachowcem, który bez wątpienia zna się na swojej pracy, dając temu wyraz swoim profesjonalnym podejściem do pacjenta - zawsze służy radą i pomocą, i co najważniejsze podchodzi do swoich pacjentów z niezbędną w tym zawodzie cierpliwością i pogodą ducha. Panująca w ośrodku atmosfera jest ciepła i serdeczna. Można odczuć, że pracujący tam ludzie naprawdę lubią i szanują swoją pracę. Dzięki Reha - Formie rehabilitacja przestała w końcu być dla mnie nieprzyjemną koniecznością, a stała się przyjemnością.

Małgorzata Podbioł: Nazywam się Małgorzata Podbioł, jestem po rekonstrukcji ACL. W przygotowaniu do zabiegu, a także w późniejszej rehabilitacji pomagał mi Pan mgr Piotr Habdas. Pan Piotr to wspaniały rehabilitant, w 100% zaangażowany w to co robi,a jego postawa inspiruje pacjentów do większej pracy nad sobą. Wspaniałe podejście Pana Piotra łączy się z tym iż, będąc bardzo miłym i cierpliwym pozostaje wymagającym wobec swoich podopiecznych, co skutkuje wspaniałymi rezultatami. Miła atmosfera i pozytywna energia, pomaga szybciej wrócić do zdrowia a przejawiający się w każdym działaniu profesjonalizm, pozwala na rozwinięcie świetnej współpracy. Praca z Panem mgr Piotrem Habdasem była warta zainwestowanych w nią; czasu i energii - jestem bardzo zadowolona z rezultatów. Bez wahania polecam rehabilitację w Reha - Forma, a Pana Piotra uważam za osobę godną zaufania i rekomendacji wszystkim, którzy rozważają możliwość współpracy z nim! Dzięki bardzo dobrej opiece z jego strony, a także wsparciu w tym, aby się nie poddawać, mogę cieszyć się teraz całkowicie sprawnym kolanem. Bardzo dziękuję.

Dariusz Fryś: Witam nazywam się Dariusz Fryś i czynnie uprawiam sport. Do Reha - Formy trafiłem w momencie gdy zacząłem odczuwać ból w stawie kolanowym, który uniemożliwiał mi normalne trenowanie. Okazało się, iż należy przejść zabieg usunięcia osteofitów. Tak więc dzięki Reha - Formie zaopiekowano się mną w sposób profesjonalny jak i przed zabiegiem tak i po. Ze względu na fakt, iż przez okres mojej rehabilitacji mogłem współpracować ze wszystkimi pracownikami Centrum Rehabilitacji, tak więc chciałbym wszystkim podziękować za profesjonalne podejście do każdej sesji rehabilitacyjnej, wspaniała atmosferę i wiele innych czynników, które przyczyniły się do tego, iż okres ten wspominam bardzo miło.

Tobiczyk Ewa: Gorąco polecam rehabilitację w Centrum Rehabilitacji Reha - Forma w Bielsku - Białej. Od ponad roku borykam się z dotkliwym bólem barku. Dotychczasowe leczenie nie przyniosło widocznych efektów, mimo wizyt u licznych specjalistów. Rehabilitację w Centrum zasugerował mi lekarz ? ortopeda z Przychodni Pod Bukami. W Reha - Formie spotkałam się z dużym profesjonalizmem. Wnikliwa diagnoza, odpowiednio dobrane ćwiczenia, półtoragodzinna sesja z fizjoterapeutą i nabywanie zdrowych nawyków w codziennym poruszaniu się przynoszą (NARESZCIE!!!) widoczne efekty. Dzięki rodzinnej atmosferze jaką udało się stworzyć pracującym tam fizjoterapeutom, kolejne wizyty, mimo żmudnych ćwiczeń, za którymi zdecydowanie nie przepadam, stają się przyjemnością. Reha - Forma wyróżnia, w sposób bardzo pozytywny, indywidualne podejście do pacjenta oraz takt i kompetencja osób tam pracujących. Dla mnie możliwość rehabilitacji w Centrum... przynosi realną nadzieję na pełnosprawność. Polecam rehabilitację w Centrum wszystkim mającym problemy ortopedyczne, a szczególnie ?trudnym przypadkom? za jaki i ja się uważam. Bonusem dla wszystkich ?normalnych pacjentów? (nie sportowców) jest możliwość rehabilitacji i wykonywanie związanych z nią ćwiczeń fizycznych obok sław polskiego sportu, które leczą swoje kontuzje w Centrum REha - Forma.

Karolina Ciaszkiewicz: Nazywam się Karolina Ciaszkiewicz, jestem zawodniczką I ligowego zespołu seniorskiego BKSALUROF BIELSKO - BIAŁA. Do Pana Piotr Habdasa trafiłam w trakcie sezonu sportowego, z dużymi dolegliwościami bólowymi barku prawego. Zabiegi u Pana Piotra odbywały się raz w tygodniu i trwały ok. 2 godziny. Zajęcia były indywidualne i zawsze rozpoczynały się od badania, następnie wykonywane były ćwiczenia wzmacniające, jak również wprowadzone były elementy motoryki podstawowej. Podczas zajęć potrafił mobilizować do ćwiczeń, jak również swoim bystrym okiem kontrolował każdy ruch. Wszystkie zabiegi przyniosły ewidentną poprawę stanu zdrowia, pomogły w tym również zalecone przez Pana Piotra indywidualnie dobrane do mojego schorzenia zestawy ćwiczeń, które regularnie wykonywałam w domu. Po wyleczeniu nadal stosuję zalecone i indywidualnie przygotowane zestawy ćwiczeń, które wspomagają moje typowe zajęcia treningowe. Jestem bardzo zadowolona z leczenia i rehabilitacji u Pana Piotra. Pomimo młodego wieku śmiało mogę Go nazwać profesjonalistą. Angażuje się w każdy przypadek, widać że ma duże doświadczenie w tym co robi, co daje wymierne efekty. Mogę polecić wszystkim Pana Piotra jako profesjonalnego rehabilitanta ogólnego i sportowego.

Piotr Wacław: Z Panem Piotrem Habdasem przepracowałem okres rehabilitacji od lipca 2009 (początkowo w Ośrodku Galen), a od grudnia 2009 do czerwca 2010 juz indywidualnie. Powodem poddania się rehabilitacji był bardzo poważny uraz kolana spowodowany wypadkiem. Dodatkowo sprawę komplikowało przebyte ropne zapalenie stawu kolanowego wywołane gronkowcem złocistym. Trzykrotnie znajdowałem się na stole operacyjnym. Mówiąc krótko, groziła mi dysfunkcja stawu kolanowego, a nawet problemy z prawidłowym chodzeniem. Piotr okazał się fachowcem wysokiej klasy w swoim zawodzie. Jego bardzo profesjonalne podejście do wykonywanej pracy w połączeniu z dużą wiedzą i naszą wspólna pracą przyniosło rezultaty o jakich nieśmiało marzyłem przez cały okres rehabilitacji. Wróciłem do sportów, które amatorsko uprawiałem przed wypadkiem: kolarstwo górskie, bieganie, narciarstwo w wydaniu skitourowym i biegowym. Od Piotra uzyskałem również dużo wsparcia mentalnego, którego czasami potrzebowałem. Uzyskaną wiedzę podczas rehabilitacji nadal stosuję podczas uprawiania sportu. W celu utrzymania uzyskanej sprawności czasami nadal korzystam z usług Reha - Forma.

Jolanta Studzienna: Nazywam się Jolanta Studzienna i jestem zawodniczką sekcji piłki siatkowej klubu BKS Aluprof Bielsko - Biała, gram w klubie bialskim od 4 lat. Uprawiam sport od 20 lat i w tym czasie spędziłam wiele godzin na Sali gimnastycznej, ale także w gabinetach fizjoterapeutów, lekarzy i rehabilitantów. Miałam to szczęście, że kontuzji miałam niewiele, a jak już były to mało poważne. W tym roku przytrafiła mi się kontuzja poważniejsza eliminująca mnie z gry w kilku spotkaniach w sezonie. Trafiłam do Pana Piotra Habdasa i doceniłam jak ważna jest dobra rehabilitacja w powrocie do pełnej dyspozycji sportowej. Moja kontuzja wymaga długotrwałych ćwiczeń, które wykonuję z Panem Piotrem codziennie. Moim zdaniem w mieście takim jak Bielsko - Biała, gdzie jest wiele sekcji sportowych w różnych dyscyplinach sportu dobry gabinet rehabilitacyjny jest niezbędny, a dla ludzi którzy amatorsko albo dla zdrowia uprawiają sport też może być bardzo pomocny. Pan Piotr Habdas oprócz zajmowania się ćwiczeniami, które mają pomóc w powrocie do zdrowia także prowadzi pełen trening motoryczny, aby utrzymać formę sportową. Chciałam zarekomendować osobę Pana Piotra Habdasa jako bardzo dobrego specjalistę w swojej dziedzinie.

Dom Kultury w Kamienicy: Miejski Dom Kultury w Bielsku - Białej serdecznie dziękuje za bezpłatne przebadanie 30 dzieci z zespołu tanecznego TĘCZOWE NUTKI działającego w naszej placówce. Akcja ta spotkała się z dużą wdzięcznością rodziców, gdyż pozwoliła dostrzec problemy zdrowotne związane z postawą dzieci, co umożliwi zapobieganie skutkom wad.

Adrian Brudnicki: Sosnowiec, 30.03.2010 Usługi rehabilitacyjne świadczone przez Piotra to gwarancja fachowej i rzetelnej opieki. Pan Piotr jest osobą energiczną, komunikatywną, sumienną i bardzo zaangażowaną w pracę. Powierzone zadania wykonuje dokładnie. Mogę to potwierdzić, gdyż osobiście korzystałem z pomocy rehabilitacyjnej po doznaniu kontuzji. Z pełną odpowiedzialnością polecam Go jako pracownika. Z pewnością sprosta On wielu ambitnym zadaniom i będzie w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagającego pracodawcy. W razie potrzeby jestem otwarty na dalsze szczegółowe pytania na temat pracownika.

Jerzy Broda: Do Reha - Forma trafiłem w maju 2011 po zabiegu zespolenia ścięgna achillesa. Moim terapeutą został Pan Piotr Habdas, który jak sie później okazało jest rewelacyjnym fachowcem, doskonale znającym się na ortopedii. Ponadto Pan Piotr jest osobą życzliwą, elastyczną i uśmiechniętą, dzięki czemu wielomiesięczna rehabilitacja okazała się przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. Gorąco polecam Reha - Forma wszystkim, którzy mają problemy ortopedyczne.

Paweł Garus:Kierując się doświadczeniami z różnych obiektów służby zdrowia, mogę śmiało powiedzieć, że poziom opieki, podejścia indywidualnego do pacjentów, atmosfery na miejscu oraz skuteczności rehabilitacji "Reha - Forma" jest najlepszym miejscem gdzie można trafić w przypadku kontuzji wszelkiego rodzaju. Przede wszystkim atmosfera na miejscu sprawia, że aż się nie chce zdrowieć :) Gorąco polecam!

Remigiusz Hudek: Pragnę zarekomendować Piotra Habdasa, z którym miałem przyjemność współpracować przy mojej rehabilitacji, którą prowadziłem po operacji kolana. Pan Piotr w sposób bardzo kompetentny prowadził moją rehabilitację, co pozwoliło mi na bardzo szybki powrót do zdrowia. Jestem piłkarzem Skry Częstochowa po artroskopii kolana w lipcu 2010 roku trafiłem 'pod skrzydła' Pana Piotra, który w bardzo fachowy i rzetelny sposób zajął się moja osobą. Miesięczna rehabilitacja, którą prowadziłem każdego dnia, przyniosła niewymierny skutek, którym był powrót na boisko. Podkreślam, że bardzo duża zasługa w tym Pana Piotra Habdasa. Jego wiedza merytoryczna na temat rehabilitacji specjalistycznej jest na największym poziomie. W pełni podkreślam Jego profesjonalizm i rzetelność.

Dagmara Gerasimuk: W imieniu Polskiego Związku Biathlonu zaświadczam, że Pan Piotr Habdas świadczył usługi szkoleniowe z zakresu medycyny sportowej oraz treningów motoryki podstawowej wraz z odnową biologiczną w naszym Związku. W/w dał się poznać jako bardzo dobry organizator pracy własnej i fachowych konsultacji rehabilitacyjnych świadczonych naszym zawodnikom. Umie właściwie kształtować zasady współżycia społecznego. Swoją bogatą wiedzę zawodową i doświadczenie chętnie przekazuje naszym trenerom podczas szkoleń. Strona etyczno - moralna bez zastrzeżeń - Dagmara Gerasimuk Sekretarz Generalna Polskiego Związku Biathlonu.

Dariusz Łatka: Nazywam się Dariusz Łatka i trenuję zawodowo piłkę nożną. W trakcie trwania sezonu piłkarskiego doznałem urazu: przeciążenia mięśnia czworogłowego uda. Aby uniknąć dalszych powikłań i jak najszybciej wrócić do formy udałem się do Centrum Reha - Forma w Bielsku - Białej, gdzie dzięki fachowej pomocy Pana Piotra Biernota udało mi się w krótikim czasie wrócić do formy. W trakcie terapii Pan Piotr Biernot poinformował mnie jaki rodzaj wysiłku mógł spowodować wyżej wymieniony uraz, dzięki czemu wiem, jakich ćwiczeń unikać, by w przyszłości uniknąć takiej sytuacji. Pan Piotr Biernot podczas terapii wykazał się dużą wiedzą w dziedzinie rehabilitacji, szczególnie rehabilitacji sportowej, a praca z Nim była dla mnie czystą przyjemnością. Gorąco polecam wszystkim opiekę rehabilitacyjną w Reha - Forma.

Krystyna Czarny: Jestem po osteotomii korekcyjnej kości piszczelowej i artroskopii stawu kolanowego. Rehabilitację rozpoczęłam w innym ośrodku (trwała od poniedziałku do soboty przez 1,5 miesiąca), gdzie zamiast poprawy, przez niewłaściwe, bardzo bolesne i przestarzałe metody uszkodzono mi jeszcze kręgosłup. Z powodu braku postępu rehabilitacyjnego lekarz dał mi adres do Reha - Formy. Już w pierwszym dniu rehabilitacji byłam mile zaskoczona. Każdy pacjent ma swojego rehabilitanta, który cały czas przebywa przy nim. Zasadą jest praca do granicy bólu, a nie jak w poprzednim ośrodku ?ból bólem zbywamy?. Techniki jakie stosują to najnowocześniejsze osiągnięcia medycyny. Rehabilitanci w Reha - Forma to wysoko wyspecjalizowana kadra ciągle się szkoląca i podnosząca swoje kwalifikacje i umiejętności. Cechuje ich wysoka kultura osobista, uśmiech, cierpliwość i życzliwość. Każdy z nas, pacjentów bez względu na wiek, rodzaj kontuzji czy dolegliwości jest traktowany wyjątkowo. Atmosfera jest tak cudowna, że mimo codziennych dojazdów (Andrychów ? Bielsko - Biała) i wysiłku, jaki trzeba włożyć w ćwiczenia, jadę tam z przyjemnością. Bardzo dużo sportowców po kontuzjach i operacjach wróciło po przeprowadzonej tu rehabilitacji do pełnej sprawności i formy. Jestem bardzo zadowolona ze świadczonych tu usług i ze spokojem mogę polecić tę rehabilitacje wszystkim potrzebującym.

Anna Werblińska: Do Reha - Formy trafiłam pierwszy raz w grudniu po artroskopii kolana. Zajął się Mną mgr Piotr Habdas. Okazał się bardzo dobrym specjalistą a przy tym niezwykle sympatyczną osobą. Wykazał się dużą wiedzą i profesjonalnym podejściem. Uprawiam zawodowo siatkówkę, więc zależało Mi na szybkim powrocie na boisko,a rehabilitacja w Reha - Formie umożliwiła Mi to. Bez żadnych dolegliwości i w pełni sprawna wróciłam do uprawiania Swojej dyscypliny szybciej niż to było przewidziane. Dlatego,kiedy po raz kolejny musiałam poddać się rehabilitacji po artroskopii stawu skokowego bez wahania wybrałam Centrum Rehabilitacji Ortopedyczno - Sportowe Reha Forma. Byłam bardzo zadowolona z opieki i przebiegu spotkań oraz panującej tam rodzinnej atmosfery,więc z czystym sumieniem mogę zarekomendować osobę Piotra Habdasa. Ps. Dziękuję Wam za wszystko: - )))))

Bamber Natalia: Bielsko - Biała, 21.06.2010 Nazywam się Natalia Bamber. Trenuję zawodowo siatkówkę. W trakcie sezonu borykałam się z bólem barku. Zgłosiłam się do Piotra Habdasa w celu zniwelowania bólu oraz wzmocnienia barku. Na zajęciach spotkałam się z dużą wiedzą prowadzącego zajęcia, jak i bardzo dostępnym przekazywaniem informacji dotyczących przeciążenia. Podczas spotkań dowiedziałam się, jakie ćwiczenia mogły spowodować mój ból barku oraz co mam robić, aby ten ból skutecznie wyeliminować.

Lubina Arkadiusz: Pana Piotr Habdas cieszy się wysokim uznaniem i szacunkiem w środowisku, w którym pracuje, jest osobą energiczną, komunikatywną, szybko odnajduje się w nowym otoczeniu i łatwo nawiązuje kontakty interpersonalne. Jako trener oraz osoba czynnie uprawiająca sport bezpośrednio miałem okazję obserwować efekty pracy Pana Piotra Habdasa podczas rehabilitacji w związku z zerwaniem wiązadła krzyżowego przedniego w kolanie i chętnie wykorzystuję nabytą w tym czasie wiedzę w swojej pracy.

Marta Pluta: Pan Piotr Habdas jest wysokiej klasy specjalistą w dziedzinie fizjoterapii. Współpracując z pacjentami daje zawsze dowód swojego profesjonalnego podejścia do wykonywanych zadań. Jest osobą komunikatywną, otwartą na problemy swoich pacjentów, a także niezwykle elastyczną i cierpliwą, co szczególnie przydatne jest w często trudnym dla rekonwalescentów procesie rehabilitacji. Bogaty zasób wiedzy, ułatwia Panu Piotrowi wyjaśnienie zawiłych kwestii merytorycznych.

Joanna Mirek: Myślenice, 08.06.2010 REFERENCJE Pana Piotra Habdasa poznałam w Ośrodku Rehabilitacyjnym w Bieruniu, gdzie pracował jako rehabilitant. Jestem sportowcem - pierwszoligowa siatkarką, wieloletnią reprezentantką kraju. Miałam kontuzję kolana i po skomplikowanej operacji poddałam się rehabilitacji w Ośrodku w Bieruniu. Moim rehabilitantem był Piotr Habdas. rehabilitację mojego kolana prowadził bardzo profesjonalnie. Po raz pierwszy spotkałam rehabilitanta (a korzystałam wielokrotnie

Jeleń Ireneusz: Jestem zadowolony z rehabilitacji oraz przygotowania treningu motorycznego umożliwiającego mi powrót do sportu zadowowego, po zabiegu laparoskopowego zaopatrzenia przepukliny pachwinowej. Dlatego też bez wahania mogę zarekomendować Piotra wszystkim zainteresowanym fachową i prefosjonalną rehabilitacją sportową.