Kluby pod naszą opieką:
Partnerzy:
szpitalpodbukami

uruchom

Reha-Forma - czym się zajmujemy?

Wykopaliska archeologiczne potwierdzają, że już w neolicie potrafiono nastawiać złamane kości. Nie łam się więc i nastaw na poprawę, gdyż ludzkość ma wielomilenijne doświadczenie w rehabilitacji. Działania Centrum opierają się na najnowszych standardach i technologii w dziedzinie rehabilitacji medycznej kolan, kręgosłupa, barków oraz rekonstrukcji wiązadeł i innych dysfunkcji aparatu ruchu. We współpracy z lekarzami ze Szpitala pod Bukami przygotowywany jest indywidualny program terapeutyczny, który pozwala na przywrócenie prawidłowych wzorców ruchowych oraz poprawę kontroli nerwowo-mięśniowej. Współpracujemy z wieloma klubami sportowymi, co świadczy o naszym profesjonalizmie oraz zaufaniu, jakim obdarzyli nas ludzie, dla których ciało stanowi narzędzie pracy. Dobór sprzętu uzależniony jest od etapu gojenia tkanek, lokalizacji uszkodzonych struktur i stadium choroby.

Jeśli więc uważasz, że rehabilitacja wlecze się jak Chińczyk budujący polską autostradę, to wybierz się na najwyższej klasy zabiegi do Centrum Reha-Forma w Bielsku-Białej.

Co nas wyróżnia?

Indywidualne podejście do każdego pacjenta jest cechą, która wyróżnia nas na tle konkurencji. Plan rehabilitacji dostosowany personalnie do każdej osoby pozwala osiągnąć doskonałe wyniki terapii rehabilitacyjnej, a pacjenci szybko wracają do zdrowia.
Podkreślamy i realizujemy koncepcję holistycznego spojrzenia na pacjentów podczas diagnozowania, terapii i prognozowania wyników zastosowanego leczenia.

Chcielibyśmy dać Ci szansę na sprawność, nie tylko po urazie, czy kontuzji, ale i w ramach profilaktyki. Nie poddawaj się, możesz osiągnąć bardzo dużo, zależy to tylko od Ciebie. Nie licz na to, że terapia fizykalna, czyli lampy, prądy, ultradźwięki, lasery itp. pomogą Ci wrócić do pełnej formy – to tylko piękny i wygodny mit.

"Ruch jest w stanie zastąpić prawie każdy lek, ale wszystkie leki razem wzięte nie zastąpią ruchu."
Wojciech Oczko

 

Rehabilitacja - nie czekaj, zacznij ćwiczyć

Zwróć uwagę na to jak się poruszasz, stoisz, biegasz, dlaczego traktujesz swój sposób ruchu jako ten właściwy, może to jednak nie Ty, a ktoś inny porusza się poprawnie.
Może masz już problemy z wiązaniem butów, zakładaniem skarpetek, sięganiem po pas w samochodzie, odwracaniem się, by popatrzeć przez tylną szybę w samochodzie… obudź się masz jeszcze czas by cos zmienić!
Leczenie jest dla nas partnerstwem. Dajemy szansę poznać pacjentowi przyczynę dolegliwości, tak by zrozumiał patomechanizm jej powstania.

Reedukacja prawidłowych wzorców ruchu dla podstawowych funkcji, z których korzysta każdy z nas codziennie - stanowi podstawę leczenia, nie tylko po urazach i kontuzjach. Tylko wtedy, pacjent jest w stanie uzyskać trwały efekt.

Reha-Forma - doświadczenie i sprzęt

Posiadamy odpowiedni, specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny, który pomoże zdiagnozować i zrozumieć problemy, z którymi się borykasz. Skłaniamy wszystkich do dbania o higienę ruchu. Stanowi ona tak naprawdę podstawę diagnostyki i rokowań w poradnictwie ortopedycznym i rehabilitacji. To odpowiednio dobrany trening pozwala uniknąć kontuzji i urazów.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług naszego Centrum Rehabilitacji Reha-Forma, zarówno w ramach poradnictwa medycznego, rehabilitacji oraz treningu funkcjonalnego, by uniknąć w przyszłości urazów i kontuzji.

Zachęcamy również do śledzenia na naszej stronie, terminów bezpłatnych warsztatów rehabilitacyjnych, kierowanych do każdego z Państwa, w ramach prewencji chorób cywilizacyjnych, rozwoju aktywności rekreacyjnej oraz edukacji prozdrowotnej.

Nasi fizjoterapeuci:

           

piotrek  

 

 

mgr Piotr Habdas 

fizjoterapeuta MT I 

KIEROWNIK REHABILITACJI

 

 

 

Zobacz CV i dyplomy

         

Piotr Biernot   zdjcie

 

 

 

mgr Piotr Biernot 

fizjoterapeuta
Z-CA KIEROWNIKA REHABILITACJI 

 

 

 

Zobacz CV i dyplomy 

         
kinga  

mgr Kinga Kumorek-Górny

fizjoterapeutka

  Zobacz CV i dyplomy
       

robert_stebel

 
 

 

 
 

 

mgr Robert Stebel

fizjoterapeuta

 
 

 

 
 

 

Zobacz CV i dyplomy 

RC  


mgr Robert Cypcer

fizjoterapeuta MT I
 Zobacz CV i dyplomy
       
pc270008  


mgr Justyna Wróbel

fizjoterapeutka  MT I
 Zobacz CV i dyplomy
       
CCF20130902 00004  


mgr Rafał Trembla

fizjoterapeuta
 

 
Zobacz CV i dyplomy

       
tomasz  


mgr Tomasz Nikiel


fizjoterapeuta
 Zobacz CV i dyplomy
         
Zdjcie  

 

 

mgr Jacek Łodziana

fizjoterapeuta

 

 

 

Zobacz CV i dyplomy

         
 Magda Gradek  

 

 

mgr Magdalena Gradek

fizjoterapeutka

 

 

 

 

Zobacz CV i dyplomy

         
15.06.12.jpg
 
 

 

 

mgr Robert Nycz

fizjoterapeuta

 

 

 

Zobacz CV i dyplomy